Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Budapest 4. kerület Magyar...

Budapest 4. kerület Magyar Autóklub, milyen véleménnyel vagytok azok akik ott tették le a jogsit? Kedvesek, meg ilyenek?

Figyelt kérdés
Ott szeretném lerakni, és érdekelne hogy milyen hely is az
2011. aug. 2. 07:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Én máshol csináltam a jogsit, de a magát az okmányt ott igényeltem.

Rendesek voltak meg segítőkészek, szal gondolom akkor az oktatás se rossz.

2011. aug. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ott tettem le, kedvesek (ahogy mindenhol máshol, itt is van ugyan hangyás oktató meg hülye vizsgabiztos, de ez tényleg bárhol benne van a pakliban), és jók az árak. :)
2011. szept. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

itt tettem, jó volt, és egész olcsó :D


Az oktatómnak volt egy stílusa, ha érzékeny az ember akkor szívére veheti, de nem sértésből mondja azokat amiket, csak hogy megjegyezd, hogy mit ne csinálj.

Ritkán dícsért, de ismerte kb az összes vizsgabiztost (mint szinte minden oktató ott). Szal sztem megérte, nem is buktam.

2013. jan. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Melyik oktatónál voltál ha szabad kérdezni? Nekem is mondott ismerősöm egyet akinek van egy fura stílusa mert ő nála volt, de azt mondja inkább mást válasszak ha tehetem :D
2018. jan. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Fodor György Úrt messziről kerüljétek! Sajnálom, hogy ki kell írnom nevét, de ha már legalább egy diák életét könnyítem meg, már megérte! :)
2019. júl. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!