Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 16éves lány vagyok nagyon jol...

16éves lány vagyok nagyon jol tudok táncolni, hogy mutathatnám meg a világnak, hogy tehetseges vagyok?

Figyelt kérdés
Egy kiss faluban élek igy nem tudom mit tudnék csinali szomszedos falukba táncoltam már szinjáco rendezvények során,de itt nem nagyon erteleklik ,hogyan lehetne bellolem táncos?vagy tul nagy állom ez?
2011. szept. 6. 23:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha a "kiss" falutokban van számitógép internet kapcsolattal akkor lehetne már kábeltévé is. Megasztár/xfaktor mond valamit?
2011. szept. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Megatánc. ;) De az is amúgy az ismerősöknek van fent tartva.

Amúgy először tanulni kell. Mert anélkül max. gogozni vesszenek fel bárhova.

2011. szept. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja, ha rendes táncos akarsz lenni nem ártana művelődni először, helyesírás...
2011. szept. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát ezt meg miből gondolod előző?

Most számoljuk össze az elmúlt húsz-huszonöt év világhíres funkcionális analfabéta táncosait.

Sajnos túl sok idő lenne.

2011. szept. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Most számoljuk össze az elmúlt húsz-huszonöt év világhíres funkcionális analfabéta táncosait. *


Most számoljuk össze az elmúlt húsz-huszonöt év világhíres funkcionális analfabéta táncosait?

2011. szept. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó, nem azt mondom hogy követelmény, csak szerintem szégyen ha bárki úgy akar példát mutatni másoknak (mert tegyük fel hogy tényleg tehetséges és akár ismert táncos is lehet belőle, márpedig akkor lehetséges hogy fiatal táncosok példaként tekintsenek rá), hogy még írni sem tud. Azt gondolhatják, felesleges az alapokat megtanulni, anélkül is el lehet érni valamit. Ami akár igaz is lehet, de ettől függetlenül elég ciki.
2011. szept. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jajj el kell assam magam a kérdésemre válaszolnátok vagy belekottok a helyesirásomba?huje emberekX_X
2011. szept. 7. 13:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Én védtelek. ;)


Amúgy hazánkban kapcsolat kell mindenhez.

Mert sokan vagyunk kevés helyre.

Menj el egy jó tánc iskolába és a szorgalom mellet ismerkedj is! ;)

2011. szept. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
csinálsz egy jó video összeállítást a táncaidból és feltöltöd a youtubra
2011. szept. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!