Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nincs rossz érzésetek amikor...

Nincs rossz érzésetek amikor buliba, vagy táncolós helyre mentek, hogy sok idegen ember között kell táncolni?

Figyelt kérdés
És szoktatok inni csak azért, hogy oldódjatok?
2011. szept. 24. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

nincs rossz érzésem emiatt. és nem szoktam az oldódásért inni.

szerencsére nincsenek ilyesfajta gátlásaim, azért megyek bulizni, hogy táncoljak másokkal, jól táncolok, mit szégyelljek ezen. amúgy elég szánalmasnak tartom azokat, akik buli elején bedöntenek két-három felest, hogy oldódjanak, aztán részegen ugrálnak táncolás címén. miért nem tanulnak meg inkább normálisan táncolni?

egy-két koktélt szoktam meginni egy este, ennél többet sosem, mert az már árt. ha szomjas vagyok, sima ásványvizet iszom. szórakozni akarok, nem berúgni.

2011. szept. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Ha rossz erzeseid vannak akkor miert mesz? Azert jarunk szorakozni, hogy jol erezzuk magunkat, nem azert hogy ki mit mond, nem masnak billegtetjuk a s.ggunket..

Nem, nem kell semmi feloldo. Csak az elet iranti szeretet, jo kedv, jo haversag.

2011. szept. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem megyek buliba mert nem élvezem a tömegben való ugrabugrálást. Egyszerűen nincs értelme szerintem. De ha te is rosszul érzed ott magad ,minek mész?
2011. szept. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
nincs
2011. szept. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem,nem szoktam rosszul érezni magam,miért érezném?Szórakozni azért megyek,hogy jól érezzem magam.Én jól tudok táncolni,nem kell szégyenkeznem.Viszont azzal nem értek egyet,hogy aki megiszik 2-3 felest buli előtt az részegen ugra-bugrál.Én is szoktam,1-2 koktélt inni,esetleg vmi töményebbet buli előtt,anélkül is jól tudom érezni magam,szó se róla,de itallal még azok is oldottabbak akik egyébként is jól érzik magukat.Részeg sosem szoktam lenni,csupán jó a kedvem,bátrabb vagyok(amúgy se vagyok egy szívbajos lány,szóval vigyázni kell vele:D)Ital nélkül is jól lehet bulizni,aki nem akar,ne igyon,de attól még a másikat ne ócsárolja.
2011. szept. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs,mert mindenki ezért megy oda....,és inni(ki sokat ki kevesebbet),hogy kicsit lazuljanak:)Akkor érzeném magam rosszul ha egy felolvasóesten kéne táncolni:D
2011. szept. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Oda szórakozni mennek az emberek nem versenytáncolni,tehát mindenki úgy táncol ahogy tud,vki józanul is ugrabugrál,sztem az is nagy szó ha vki nem csak ül a diszkóba.Én is iszok,úgy oldódok,úgy tudok csak bulizni.Mindenki ihat,de csak mértékkel.
2011. nov. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!