Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 15 éves fiu vagyok Szóval van...

15 éves fiu vagyok Szóval van egy lány aki tettszik már beszétünk meg minden de eddig nem nagyon látok esélyt hogy bejöjjek neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok macsó vagy jó képű srác de azért már volt barátnőm aki nem a kinézetem pénzem hanem a tulajdonságaim miatt szeretett. Az illető akiről kérdezek egy csendes szolíd lelkü lány aki számra a világ de én nagyon nem is érdeklem (szerintem) de nem adnám fel facebook-on szoktam vele beszélni .És tanácstalan vagyok . Azok válaszát várom akik normálisan tudnak hozzá szólni ehez és nem hülyeségeket vagy butaságokat válaszolnak hanem ami szerintük segíthet :D
2011. okt. 23. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ezzel a problémával küzdok!
2011. okt. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
legalább tudom hogy nem vagyok egyedül a problémámmal :(
2011. okt. 23. 19:54
 3/5 Sophie Warner válasza:

Kerd el az msnjet, ha megadja, akkor legalabb azt biztosan tudod hogy szivesen beszelget vele (: amugy a legegyszerubb ha elhivod valahova, arra mondhat egyertelmuen igent (es azt is, hogy koszi, nem, de legalabb tudod hanyadan allsz vele (: )

16/L

2011. okt. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ok kösszi :D
2011. okt. 24. 06:23
 5/5 A kérdező kommentje:
Egomba lakik Én meg Dorogon
2011. okt. 24. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!