Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne festenem...

Szerintetek mit kéne festenem (tájkép, csendélet)?

Figyelt kérdés
Unatkozom és (nem egóból), de van rajztehetségem. Arra gondoltam, hogy festek valamit, de semmi ötletem. egy csomót gondolkodtam. Mit látnátok szívesen egy festményen (ami nem annyira nagyon nehéz, mert azért nem vagyok művész).
2011. okt. 28. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Mona Lisát XD

amúgy inkább tájképet :)

2011. okt. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
már nem úgy értettem hogy csendéletet vagy tájképet, hanem hogy a csendéleten és tájképen belül. pl virágcsokrot stb. Csak a virágcsokor nekem nem jön be. :S
2011. okt. 28. 11:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Inkább fess egy őszi képet.:)
2011. okt. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi :) majd csak lesz valami. azthiszem akkor valami őszi erdő/faluszél/kis patak lesz. kösz a komikat.
2011. okt. 28. 11:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Az nagyon szép .Főleg ha festesz bele szőlőskertet.Én nagyon szeretem egy festménybe.
2011. okt. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
jó ötlet kösszi :)
2011. okt. 28. 11:22
 7/9 Laxius-W ***** válasza:
Nekem valamiért a kerekes kút nagyon tetszik ha van 1 ilyen tájképfélén :D
2011. okt. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az érzéseidet lefesteni mondjuk egy absztrakt képben. Szerintem olyat fess, ami közel áll hozzád. Ha van egy olyan tárgy, amit nagyon szeretsz, legyen az akármi, fesd le azt. Vagy egy hely, ahova szeretsz járni.
2011. okt. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ihletet adtatok :D nagyon jó. még egyszer köszönöm mindenkinek :)
2011. okt. 28. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!