Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Olyan buliba vagyok hivatalos,...

Olyan buliba vagyok hivatalos, ahol napkeltéig nem sok ember megy aludni. Én viszont utálok reggelig talpon lenni. Hogy oldjam meg, hogy ne tegyenek rám megjegyzést, ha hajnali 1-2 körül aludni megyek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Igyál kávét és nem fogsz aludni menni, vagy maradj a buliban addig ameddig az neked jól esik és menj haza, ilyen egyszerű az egész.
2011. okt. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem a kávéról beszélek. Egész éjjel fennmaradni ahhoz semmi kedvem nincs.
2011. okt. 30. 17:40
 3/3 anonim ***** válasza:
70%
Át "buliztam" a negyed életemet olyan a foglalkozásom. Ezer féle módon leléphetsz. Ha nagyon udvarias akarsz lenni akkor előre közlöd a meghívóddal, hogy másnap öt temetésre és három esküvőre vagy hivatalos, ezét korábban kell legnagyobb sajnálatodra távoznod. Vagy angolosan, feltűnés nélkül lelépsz. Ne hidd,hogy mindenki csak veled fog törődni a buliban! Ha netán mégis, akkor az egy rosszul sikerül éjszaka volt, Ne sajnáld, jó hogy eltűntél.Velem is előfordult x esetben. V...X
2011. nov. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!