Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szülinapi bulin, nektek...

Szülinapi bulin, nektek milyen programok jönnének be?

Figyelt kérdés
14 vagyok, a meghívottjaim is ennyi idősek. Valami jó programokat kellene szervezzek, csak valahogy nincs ihletem :) Dec. 27-én lesz a buli, 7 barátomat hívom meg. Amúgy lány vagyok, a társaságban lesznek lányok is, fiúk is. Gondoltam hogy mondjuk filmet nézünk, de nem tudom milyen filmet. Jó játékok is jöhetnek, gondoltam ilyenre hogy ki ismer a legjobban engem, de ez elég... nemtudom, egocentrikusnak tűnik. Várom az ötleteket, programokat, amelyek esetleg nektek is tetszenének/tetszettek volna ennyi idős korotokban.
2011. dec. 12. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:

lehetne olyat,hogy írtok papírra pár szót pl 10-et és csapatokban húztok belőle és verset kell írni belőle 10-15 perc alatt.

lehetne táncolni úgy,hogy lufit köttök a bokátokra és az győz akinek nem taposták le a lufiját.

2011. dec. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi, ez jó ötlet :)

a lufist már csináltuk, de jót röhögtünk, úgyhogy lehet megint kipróbáljuk :)

2011. dec. 12. 15:23
 3/3 anonim ***** válasza:
meg van még ilyen söprűs tánc is.az is kb. ilyen.
2011. dec. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!