Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Twitteren honnan tudhatom...

Twitteren honnan tudhatom hogy az üziket egy személy nekem írta-e vagy mindenkinek? és hát tudom hogy ott fenn vannak sztárok. De csak azok az igazi sztárok akik mellett kis pipa van? és ha nincs mellette akkor tuti hogy nem igazi?

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 15:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Onnan, hogy belinkelte a nevedet....a tweetek fölött vannak funkciók mint: Timeline, @neved, stb. ha az utóbbira kattintasz kiadja amiket neked tweeteltek.

A pipa meg hitelesítés, tehát igen azok az igaziak, ha nincs pipa akkor kamu. Viszont nem minden külföldiét szerkeszti saját maga, sokukéval a menedzser ír.

2011. dec. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
az a helyzet,hogy szeretnék írni twitteren a kedvenc sztáromnak:)de ő nemhiszem hogy a menedzserével írat.nem tudom elképzelni róla.mondjuk nincs mellette pipa de mégis.és ki kell írnom profilomba hogy kinek a rajongója vagyok?és ha szeretnék kapcsolatba képni azzal a sztárral,akkor hogy kezdjek hozzá?bevált tipp?ha kitwittelem vagy hogy írjam,értitek remélem,az egyik számát,akkor azt ő látja?mennyire ,,kelti fel az érdeklődését"?
2011. dec. 26. 16:06
 3/25 anonim ***** válasza:
ki az?
2011. dec. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
ha ő nem követ téged, akkor nem látja amiket kiírsz, csak ha ugyanúgy @-ot teszel a neve elé.
2011. dec. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
az ő neve előtt is @ van.
2011. dec. 26. 16:13
 6/25 A kérdező kommentje:
és hogy csináljam úgy hogy lássa?amúgy én követem,de ő nem követ.
2011. dec. 26. 16:14
 7/25 anonim ***** válasza:

jaj:D

na mond már ki az, majd mindjárt megmondom én neked, hogy érdemes-e foglalkoznod egyáltalán ezzel

Régóta fent vagyok, tudom nagyjából ki valódi és ki nem

2011. dec. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

télleg régóta fenn vagy?oksi,elmondom,de lécci ne nevess ki!

a következő személyről lenne szó:Mika Newton

2011. dec. 26. 16:22
 9/25 A kérdező kommentje:
amúgy elhiszem hogy régen vagy fenn,de ha valaki már egy bizonyos ideje fenn van akkor könnyebben el tudja dönteni hogy ki igazi?
2011. dec. 26. 16:25
 10/25 A kérdező kommentje:
és a sztárt leszámítva,háttért hogy lehet twitteren cserélni?ha lehet.
2011. dec. 26. 16:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!