Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen alternatív vagy "intell...

Milyen alternatív vagy "intellektuális" jellegű szórakozóhelyek vannak Debrecenben?

Figyelt kérdés
Nem igazán szoktam szórakozni, mert nincs az igényeimnek megfelelő hely, pedig nekem is ki kellene kapcsolódnom és ami a lényeg, ismerkedni szeretnék emberekkel. Mert eleve ha találnék ilyen helyet, oda is csak egyedül tudnék először menni... Akár kávézót is mondhattok vagy bármit, alternatívon pedig mindent lehet érteni, ami nem a szokásos pavlovi izé.

2012. jan. 13. 12:00
 1/1 anonim válasza:
Hát, pajtás, most én is emiatt szenvedek, csak más városban, és ugyanerre az univerzális rejtélyre keresem a megoldást. A válaszom nem volt az itteni kritériumoknak megfelelő válasz, de sebaj. Ami a legrosszabb, hogy látom, már vagy egy hónapja írtad ki (plusz lehetséges évek), és még mindig nem érkezett válasz a Földön kívülről. De együtt érzek innen is, és reménykedjünk.
2012. febr. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!