Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudtok mondani nekem jó...

Tudtok mondani nekem jó szerelmes mangákat? (képregényt)

Figyelt kérdés
Én még járatlan vagyok ezen a téren,de szeretnék elolvasni egyet!
2012. jan. 20. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Tudsz angolul? Mert én csak angolul olvasok mangát. Ezek a kedvenceim:

Beast master - animeaddicts

Black bird - ha jól emlékszem nincs lefordítva

Dengeki Daisy - ebből animeaddicts-on sok fejezetet megtalálsz magyarul is - nálam benne van a top 5-ben :)

Heart no Kuni no Alice - ez csak angolul van

Junketsu + Kareshi - ennek is nagy része le van fordítva, top 5-ös :D

Kaichou wa maid-sama

Kamisama Hajimemashita - a szerelmi szál elég lassan indul be, amúgy szintén csak angolul van sajnos

L-DK - animeaddicts

Nanaco robin - animeadditcs

Ouran Koukou Host Bu - Az Ouran hogh school host club manga változata. Előrébb tart, mint az anime és több romantika van benne.

Tonari no Kaibutsu-kun - animeaddicts

Tonari no Koigataki - animeaddicts

Watashi ni xx Shinasai! - namidafansub, top 5-ös :D

Vampire Knight

Animal Jungle - elég rövid, több oneshot-ból áll - érdemesebb inkább angolul olvasni

Bishounen Moraimashita

Biyaku Café

Hotarubi no Mori E - animeaddictson fenn van az egész (ha jól tudom) - sajnos oneshot, szóval elég rövid, de nagyon aranyos történet szép képekkel

Itazura Ouji

Kiss/Hug - animeaddicts (azt hiszem ez is végig le van fordítva)

Ezeken kívül még ajánlom Nana Shiiba összes mangáját amiket eddig még nem említettem (főleg oneshot-jai vannak).

2012. jan. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Lovely complex/love com kedvenc:)
2012. márc. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A Koukou Debut is nagyon jó kezdésnek :) vicces és romantikus is :)
2012. máj. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
szerintem az Ao Haru Ride is nagyon aranyos. :) [link] innen le tudod tölteni az első 4 fejezetet magyarul, ha érdekel. ;) többit csak angolul találtam meg. eddig csak 27 rész van meg angolul a neten tudomásom szerint... :) [link] --> itt van angolul a 27 fejezet. :))
2013. ápr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Jaj, csomó jót mondtak már előttem. De azért megpróbálok én is írni.

Ezek magyarul mind fellelhetőek valahol


Ha szomorúbb, kevésbé vicces, de attól még szép és jó szerelmes mangákra vágysz, ezek a kedvenceim.

Hoshi no Koe

Kimi ni Shika Kikoenai

Watashitachi no Shiwase na Jikan


Valamivel viccesebbek, diáklányos szerelmes történetek ^^

Kimi ni Todoke

Love so Life

Ookamidomo no Shitsukekata

Sukitte ii na yo

Cat Street

Horimiya

Kimi ni Happiness


(az a baj (vagy hát nem is baj), hogy az első válaszoló által felsoroltak felét szívesen leírtam volna még én is, mert tényleg nagyon jók és magyarul is sok meg vannak *_*)

2013. júl. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 bogi0616 válasza:

itt vannak a nagy kedvenceim sorban(ezek azok amik nemhogy tetszettek de egyenesen imádom őket^^):

1. Kyou, Koi wo Hajimemasu- imádnivaló, nagyon ritkán sablonos, viszont kis perverzió van benne de ez csak dob rajta (ez sajnos csak angolul van fent de megéri)

2. Hapi Mari- nem nevettem még ennyit egy shoujo mangán xdd és nagyon jó a történet is, nem az a megszokott tinirománc (végig fent van magyarul)

3. L-DK- ez már tinirománcnak mondható.. kicsit kiszámítható de nagyon jó (szerintem ennek még a mai napig nincs vége)

4. Dengeki Daisy- fantasztikus története van és a karakterek borzasztóan jól ki vannak dolgozva (kb. a feléig már le van fordítva magyarra de azt hiszem hogy tovább angolul fent van)

5. Kiss/Hug- nagyon aranyos, de nincs valami nagy története a szerelmi szálon kívül (le van fordítva végig magyarra)

6. Boku kara Kimi ga Kienai- ugyanaz mint az előző

7. Ijiwaru Shinaide!- eléggé kiszámítható de imádom (ez is le van fordítva

8. Uwasa no Midori-kun!!- nagyon jó sztori kis sporttal (sajnos még angolra se fordították le végig..)

9. Moe Kare!!- ritkán meglepő fordulatok vannak benne (van magyar fordítás)

10. Boku no Hatsukoi wo Kimi ni Sasagu- annyit mondok hogy sírós sztori (kb a feléig meg van magyarul de utána csak angolul)

10+1. Iinchou no Himegoto- ez csak azért említem meg mert ez az első manga amit végig elolvastam de aranyos a története (magyarul is fent van)

akkor ez lett volna az én listám :) azért megjegyzem hogy az összes rajzolása káprázatos 

2014. júl. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pop Beauty- az AnimeAddicts-on megtalálod végig kb.:10 kötet
2014. júl. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok javaslom még:

-Chocolate Cosmos

-Super Darling

-AAA

-Koko Ni Iru Yo

-Hana to Akuma

-Gakkou no Ojikan

-16 Life

-24 colors

-99% Cacao- szerintem mindegyik és az Animeaddictson megtalálod őket

2014. júl. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Zsolnai Vivien válasza:
Az Akagami no shirayukihime szerintem az egyik legjobb. Nagyon ajánlom mindenkinek. Az első 5p unalmas de utána képtelenség abbahagyni.Csak annyit árulok el, hogy egy herceg beleszeret egy falusi lányba akinek az emberek szerint furcsa a haja. Az egyik legjobb a romantikus mangák közül. :) Nézzétek meg!!!
2018. júl. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!