Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit lépjek? Van egy fiu aki...

Mit lépjek? Van egy fiu aki évek óta tetszik nekem, de barátnője van és most ebben az évben elkezdett közeledni néz, bövebben lent!

Figyelt kérdés

eszélget, elhiv mindig valahova minden hétvégét velem tölt a barátjai célozgatnak is arra h tetszem neki persze csak ügyesen. Zavarba jön ha otvagyok produkálja magát elesik stb. a szüleinek is bemutatot már a barátnöje is féltékeny rám ha a közelben vagyok még közönyösebb lesz a csajjal nemfogja meg a kezét stb. bövebben lent

Aztmondta hogy, a nyáron ottfogja hagyni a barátnöjét ezt persze nem nekem hanem a b.nömnek de szerintem csak azért h elültesse a bogarat a fülében tudnikell a fiurol hogy,nagyon félős és nemfog lépni addig amig b.noje lesz de énsem várhatok az örröké valoságig mert kitudja ha meggondolja magát addig és nemfogokneki kelleni? mit javasoltak? esetleg ha a b.nom beszélne vele mitmondjon neki?vagy csak rosszul veszem le a jeleket?


2012. jan. 24. 22:14
 1/1 Mattusz válasza:
Huszár H5-re.
2012. jan. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!