Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Egyéb kérdések

A kérdés

15. szülinapra ötletek? 'Nagy' buli vagy ottalvós, csajos este?

tippeket kérnék:)

most leszek 15 és gondoltam valami ünneplésre a barátokkal.

semmi ötletem nincs, bármi jöhet :)

2012. jan. 28. 15:28  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem a csajos este jobb lenne, mert valahogy személyesebb.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2012. jan. 28. 17:18 Privát üzenet

Nem muszáj csajos este, ha vannak fiú barátaid is... kb 10-en összegyűltök, vagy kevesebben és jól érzitek magatokat. 7 perc a mennyországban, az a játék, amikor van egy szőnyeg és az emberek azon ugrálnak vagy mi, piáltok egy kicsit, táncoltok, meg megnéztek egy horrorfilmet.. de am. a legjobb buliötletek spontán jönnek..:DDD

18/N

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2012. jan. 28. 17:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Zsófi sikerrel zárta a vizsgaidőszakját, és holnap szeretné megünnepelni. Egy problémája van csak, nem tudja, hogy mit igyon. Kérlek titeket segítsünk neki!?
Szilveszteri csajos buli! 7-en leszünk úgytűnik! Mivel üssünk el az időt? Tippeket!
"Csajos" buli. Vélemények erről?
Hogy reagálnátok a telefonban, ha full részegen hívna a csajotok? (csajos buli)
Mondanátok csajos, tinis filmeket, mint pl 10 dolog amit utálok benned, Ottalvós buli?
Házibuiba megyek a hétvégén. Csajos buli lesz de én kicsit vagányabb, de nem olyan kirivó sminket szeretnék. Tippek?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!