Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért fikázzák sokan Hajógyárit?

Miért fikázzák sokan Hajógyárit?

Figyelt kérdés
Ez most abszolút csak egy kérdés. Nem ismerem, nem voltam még ott, de terveztem hogy megyek. Csak kicsit megijesztett hogy ilyen sokan minősítik "drogtanyának" meg hasonló jelzőkkel illetik. Ezek után így elgondolkodom hogy érdemes-e elmennem. Viszont ha nem hajógyárin, akkor hol találok normális szórakozóhelyet Pesten? Segítsetek. A válaszokat előre is köszönöm:)
2012. márc. 16. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért minősítik le, mert tényleg rengeteg az újgazdag tini drogos. A Morrison's 2 szerintem jó hely.
2012. márc. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bp-n up the club, white angel

jobb a színvonal mint hajogyárin

2012. ápr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Morrison's 2 valóban jó hely hírében áll.Én is azt ajánlanám a többi Morrison's-al,kivéve a Morrison's Ligetet.A White Angel,meg az Up!the club ugyan annak az embernek a kezében van,az UP állítólag tényleg normálisabb,de a White Angel ugyanaz mint a hajógyári.Ami még jó hely hírében áll és normálisabb emberek járnak oda,az a Living Room.
2012. máj. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!