Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » OTP SZÉP kártyát melyik...

OTP SZÉP kártyát melyik budapesti mozikban fogadják el?

Figyelt kérdés
Tudom-tudom, google, de a mozik oldalát egyesével nehéz megnézni (főleg ha nem fogadják el akkor ki sem írják). A SZÉP kártyás oldalak meg kevéssé használhatóak.

2012. márc. 29. 13:44
 1/6 anonim válasza:
Egyelőre csak a Corvin moziban, bár úgy hallottam, az MKB-s kártyákkal voltak ott gondok.
2012. jún. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dubec válasza:
Most derítettem ki, hogy a Corvin mozin kívül a Puskinban, Művészben és a Toldiban is elfogadják a SZÉP kártyát. (A Cinema City mozikban sajnos továbbra sem lehet Széchenyi kártyával fizetni.)
2013. jan. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Csak a Szabadidő alszámláról vásárolható mozijegy.


Corvin mozi: [link] (OTP és K&H)


MiMozink: [link] (OTP és K&H)

- Óbuda (EuroCenter)

- Lurdy Ház


Art mozik: [link] (OTP és K&H)

- Puskin

- Művész

- Toldi

2013. febr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mattyos válasza:
szerintetek - jelen esetben - a corvin moziban mennyire ellenőrzik ezt az otp szépkártya tulajdonosos dolgot? egerben nekem mindig elfogadták édesanyáét(Máténak hívnak) mondjuk nem pont moziban, most apumét használnám de nem akarok azért nagyon beégni.. Valaki próbálta már?
2013. jún. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mattyos, miért nem beszéled meg az őseiddel, hogy igényeljenek társkártyát neked? Nézd: [link]
2013. aug. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egy rövid idelye a Corvin már nem fogadja el legalább is a szabadidő alszámla részét amivel jegyet is lehetett venni
2015. okt. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!