Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 15 évessen Volt fesztiválra...

15 évessen Volt fesztiválra menni?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és nagyon szeretnék elmenni az idei volt fesztiválra, mert ott lessz a skrillex is. ez sopronban lessz, de az a gond h nincs épp helybe sopron és a szüleim sem akarnak elengedni? hogyan vegyem rá őket? probáltam őket ugy is rá venni hogy ha esetleg ők is eljönnének, de mivel már nem valami fiatalok nem akarnak:S meg nemtok más felnötett elhívni. hogyan vegyem rá őket hogy megbizzanak bennem, és elengedjenek?:S

2012. ápr. 7. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Sajna esélytelen :( Hiába bíznak meg benned, a többi emberben nem bíznak - joggal.

De ne aggódj, biztosan jönnek még 2-3 év múlva is, és akkor már minden további nélkül elmehetsz :)

2012. ápr. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

biztos nem tudom valahogy rá venni őket?

-megtudom védeni magam,meg amugysem vagyok kötekedős fajta, szal nemhiszem h ott bármi gond lenne:s

2012. ápr. 7. 11:51
 3/9 anonim ***** válasza:

fiú vagy vagy lány? ja és milyen messze laksz? kivel mennél? amíg ezeket nem tervezed meg addig a szüleid a látatlanba nem fognak elengedni. 14 éves korom óta járok VOLTra habár én a közelben lakom(bár mindig másnál aludtam) és nem olyan durva szerintem. NYilván nem egy csapat 13 évesnek való, de esetleg nincs helyi ismerősöd akinél el tudnál aludni?

16/L

2012. ápr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
14/L. nem sajna nincs ott senki ismim..:S
2012. ápr. 13. 18:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a szülők előtt mindig az lebeg, hogy jön három nagydarab srác és jól megerőszakolja a kicsi lányukat, aki ekkora túlerő ellen nem tud védekezni. Vagy belekevernek valamit az italába. Vagy csak szimplán baleset történik és a tömeg maga alá temet. Sajna mindre van példa bőven.
2012. ápr. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Skrillex nagy zene lett, és a jövőben szintén nagy színvonalban fog még zenélni. Bőven lesz még alkalmad, hogy élőben is lásd, hallhasd.
2012. ápr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jesszus, titeket nem zavar, hogy ilyen szörnyű módon írtok? És ez meg mégis mit jelent: "nagy színvonalban fog még zenélni"?
2012. ápr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én is 15 vagyok és engem a szüleim elengedtek egész hétre a fesztiválra. Bocsi tudom már nem aktuális a kérdés, de szerintem ha mindent elmondasz a szüleidnek akkor ők is megbíznak benned. A volt gazából tényleg nem egy veszélyes hely, de jó ha idősebb fiúkkal mész. Az idén egy anyuka jött oda hozzám, hogy lekellet utaznia Budapestről mert a lánya telefonja egy idegen fiúnál van és a lány szintén 15 éves. Tudod ez nem úgy van, hogy megtudod védeni magadat stb. 14 évesen gondolom már te is kipróbálod az alkoholt stb és akármi történhet veled de mint valaki írta biztos, hogy Skrillex jön még Magyarországon mert felkapott előadó lett.
2012. jún. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is 15 vagyok, viszonylag messze lakunk, így a 21 éves bátyámmal engednek el. Aztán később persze majd haverokkal is lehet... Úgy voltam vele, megpróbálom, ha nem jön össze, van még időm.
2014. ápr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!