Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyenek voltak a '80-as...

Milyenek voltak a '80-as '90-es évek nektek!?

Figyelt kérdés
Én az 1990-es években csak pár éves kölyök voltam.

2012. ápr. 20. 23:08
 1/2 anonim válasza:
Én 81-ben születtem,nekem nagyon jó emlékeim vannak azokról az évekről,annyi minden sokkal jobb volt,mint manapság és hiányzik annak az egésznek az életérzése. Ha tehetném,visszamennék az időben,sokkal szívesebben élnék abban az időben.Szeretek nosztalgiázni,akkori filmeket,dokumentumfilmeket nézegetni,egy kicsit visszaadnak abból az időből.
2012. ápr. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Más volt. A '80-as években mi átlagemberek felszabadultabbak, vidámabbak voltunk, az életünk biztonságosabbnak tünt (a hiedelmekkel ellentétben a politikával nemigen foglalkoztunk).

A '90-es években a kezdeti csodavárás után hamar rájöttünk, hogy ez a kapitalizmus a lehető legrosszabb csere lett.

2012. jún. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!