Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Bwin.com-ról a 2. vagy...

A Bwin.com-ról a 2. vagy sokadik nyereménykérésnél is kell a személyi igazolvány másolatának feltöltése?

Figyelt kérdés

Tudom, hülye kérdés, mert az első nyereményigénylés előtt kell, a többihez pedig értelemszerűen nem. De biztosra akarok menni, hogy tutira megkapom a pénzem, mert most elég nagy szükségem lenne rá.


Egyszer már amúgy tudtam sikeresen pénzt átutalni magamnak, pár hete, miután feltöltöttem a személyimet. Csak nem szeretném, ha valami gubanc lenne a 2. igénylésnél.


/olvastam olyanokat, akiket egyáltalán nem fizettek ki, engem viszont igen, csak fosok, nehogy gáz legyen :S/


2012. ápr. 28. 02:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha már egyszer feltöltötted, és elfogadták, akkor többször biztos hogy nem kell feltölteni.


Akiket nem fizettek ki, azok vagy több számlát nyitottak, vagy pókeren összejátszottak, esetleg rossz születési dátumot adtak meg.

2012. ápr. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!