Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mennyire gyakran kérnek...

Mennyire gyakran kérnek személyit bedbe?

Figyelt kérdés

kétszer voltam, eddig egyszer kértek.

olyat szeretnék látni itt aki jár rendszeresen és tud is valamit a témáról.

fikázók kíméljenek :)



2012. jún. 9. 12:58
 1/2 anonim válasza:
a ruhádat nézik, nem kérik a személyit csak akkor hogyha nagyon lerí róla hogy nem nagykorú. Engem például 15-éves koromba is gond nélkül beengedtek. A Bed-be az öltözködést nézik, ha nem vagy rendesen felöltözve akkor 30-40 éves is lehetsz, máshova fogsz menni. A Dokk Beach és a Dokkoló pedig pont ezeknek az ellentettje, mindig nézik a személyit, ha csak nem kamu vagy nem vagy a főnök rokona akkor oda 18 év alatt nem mész be, ellenben az öltözködést nem nézik, egyik spanom simán bement egyszer egy training gatyával a dokkolóba :D
2012. jún. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nálam legutóbb volt az, hogy mentem bedbe és már kértek volna személyit, vettem is elő, és közben mondták h mégsem mert ilyen gatyával nem engednek be.. egy lazább anyagú ülepes gatyában voltam, állításuk szerint melegítőbe -.-' utána lementünk dokk beachre és ott is kértek személyit és látták h 17 vagyok, és azt mondták hogy egye fene, menjünk be nyugodtan, csak alkohol fogyasztás ne legyen.
2012. jún. 9. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!