Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mániám, hogy mindig a II....

Mániám, hogy mindig a II. világháboruval foglalkozom. Szeretem. Meg mindent, ami a II. világháboruval osszefugg. Mindennap olvasok rola-regényeket, valodi torténeteket-és ezt a mániát nem is akarom abbahagyni, más is van ilyen, mint én?

Figyelt kérdés

Amiota az eszemet tudom,érdekel a WWII.és ha nagy leszek,II.világháborus torténész szeretnék lenni,merthogy hallottam,hogy van ilyen is.Szeretném,ha sikerulne!!Légyszi,ha valakit ugyanigy érdekel,az irjon!

U.i:Fejemben már az is megfordult,hogy a fronton lenne a helyem...Nem nagyon csipem az embereket,talán utálom is,és talán az-az a hely,ahol meglennék.lEHET,HOGY NEKTEK FURCSA DOLGOK EZEK,DE NEKEM EZ A NORMáLIS!



2012. aug. 2. 00:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, ha áthatóan érdekel egy téma, netán ismered is. Én hasonlóan vagyok a magyar történelemmel, elejétől napjainkig, bár sajnos mostanra kopott a tudásom, ez meg az elvette az időmet az információ gyűjtéstől.
2012. aug. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Engem általános iskolás korom óta érdekel a téma, de csak hobbi szinten. Bár egy ideig terveztem, hogy történelem szakra megyek, végül máshogy alakultak a dolgok.


"Nem nagyon csipem az embereket,talán utálom is,és talán az-az a hely,ahol meglennék"


Mármint ezt hogy érted? Elég rosszul hangzik. Mennyi idős vagy? A háborús irodalom nagyobbik része pont azt mutatja be, hogy nem annyira jó dolog ez a háborúskodás. :)

2012. aug. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jolvan,szal nem vagyok egyedul!!
2012. aug. 2. 00:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Érdekel a történelem. nincs ebben semmi fura. Nevezhetjük hobbinak is.

Engem is érdekel a téma bár ilyen komoly szinten de egy jó dokumentum filmet szívesen megnézek.

Én is elég mizantróp vagyok de én inkább egy eldugott tanyán érezném jól magam. A seregben szó nélkül azt csinálod amit mondanak neked. De hát ízlések és pofonok.

AZT NEM ÉRTEM MINEK AZ UTOLSÓ MONDATOT CSUPA NAGYBETŰVEL ÍRNI :)

2012. aug. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok :). Minden nap nézem a Historyt, ott jó világháborús dokumentumfilmek vannak. Sajnos borzalmas volt a háború, de ettől függetlenül kifejezetten érdekes a téma számomra is.
2012. aug. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!