Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megcsinálni az...

Hogyan tudom megcsinálni az USA regisztrációt Xbox 360-ra?

Figyelt kérdés
Amikor megvettem és beüzemeltem ugye csinálni kellett egy LIVE fiókot amit én Magyarországra(Magyar LIVE-ra csináltam)de igy a Zune meg a többi alkalmazás nem elérhető.Hogy tudom megcsinálni h legyen egy USA regisztrációs nevem is?A magyaron játszanék a USA-son pedig csak használnám ezeket az alkalmazásokat.Előre is thx :)

2012. aug. 7. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak a Live fiókot kell át helyezni nekem is így van megoldva nem muszáj az USA Live elég a UK nekem is ott van a tartalom ugyan az.Én anno a Borderlands DLC-i miatt csináltam meg a dolgot, mert ugye ki jött a GOTY de a DLC-k helyett csak 4 token kód volt benne a szépséghibája a dolognak hogy a Magyar Live-ról nem lehetett tölteni mert nem voltak fent a kiegészítők amint sikerült a UK-ra a reg a kódokkal onnét kellett a kiegészítőket letölteni!Az account-on belül tudod elvégezni a változtatást az Xbox menüjében ha nem megy írj és küldök ingyenes telefon számot ahol segítenek én 3 éve csináltam a dolgot a neten szedtem össze az infót!
2012. aug. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2012. aug. 7. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!