Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Írjatok már nekem cikis...

Írjatok már nekem cikis sztorikat, amik veletek történtek meg. :D (? )

Figyelt kérdés
Facebook-os oldalamra szeretném kirakni. :))

2012. aug. 27. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnálom de akkor nem
2014. márc. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

najo mondok egyet:

Kb 6 eves voltam voltam , gondoltam kimegyek egy kicsit az udvarra es odaalltam a kapu melle es akkor latom hogy a kek gatyamon egy bar.a folt volt a bokam korul es a cipomon is barna trutymo volt gondoltam hogy csak sar...a kezzemmel lekotortam a cipomrol es megszagoltam a kezem .olyan budi volt hogy iszonyat mentem a vizeshordo fele de mikor futottam elestem es a trnyremet odanyomtam az arcomhoz tiszta szar lettem otthagytam a hordot a fenebe es nyitok be az ajton a kilincs tiszta kaka lett futok anyuhoz aki a hutobe teszi be a kajat kerdezi: hogy nezel ki? en persze kussoltam mentem ,futottam a mosdoba kezet es pofat mosni nem volt viz mer rossz volt a vizvezetek anyu mondta menjek a teraszra es varjam meg hozott egy kancsot a hordobol meitett vizet es lemosta a kezem es mondta hogy nezzek fel a fejjemmel folemhajolt es leboritott vizzel es adott egy rongyot megtorulni magam ....


hat ennyi remelem tetszett es en vok az 1.valaszolo

2014. júl. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jah es bocs a helyesirasert
2014. júl. 9. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!