Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit tennél ha olyan helyzetben...

Gyurto kérdése:

Mit tennél ha olyan helyzetben lennél ha fiú vagy akkor nő ként kéne leélned az életed vagy a halál? Vagy fordítva!

Figyelt kérdés
2012. dec. 18. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom nagyjából ugyanúgy élnék, mint most.
2012. dec. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Örülnék, megismerhetném annak a nemnek is a világát, amelyet most annyira szeretek.
2012. dec. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolkodás nélkül belemennék. Amúgy is nagyon fiús stílusom, érdeklődési köröm van. 22/L
2012. dec. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 vaszily katalin válasza:
szia.jo kérdés,én olyan cipöbe vagyok,hogy anya vagyok tiz év házaság alat jötem rá hogy én inkáb a nökhöz vonzodom,de viszagondoltam a diák éveimre mostmártudom mért musráltam a lányokat,nem értetem akor mi ez.ma már értem s felelös vagyok gyermekeim iránt s ezért várom nehezen igaz,hogy önáloak legyenek ma 10 évesek,és uj életet kezdek majd egy hölgy társaságában,ez a tervem,de a kényelem is fontos amit megkapok.sok viz folyik még adig a dunán,majd meglátjuk hogy alakul.
2012. dec. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Partyk*rválkodnék, mindenféle gerendát felnyomnék magamnak, aztán persze megpróbálnám a legtöbbet kihozni belőle.
2013. jan. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!