Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Régen ment egy bábfilm talán...

Régen ment egy bábfilm talán a Duna Tv-n. Úgy kezdődött, hogy egy nagy kapu kinyílt, bent meg azt hiszem egy kakukkos órát mutattak először. A szereplők állatok voltak, ha jól emlékszem egy holló is. Ismeritek?

Figyelt kérdés

2013. jan. 8. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Futrinka utca, nem?:)
2013. jan. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
áá nem, de azért köszönöm :)
2013. jan. 8. 19:03
 3/8 anonim ***** válasza:

1.vagyok:)

[link]

Itt ctrl+ F, és akkor oda írd be, hogy báb, és akkor görgess le, és ahol látsz sárga jelölést, nézd meg a címet:)

Meg a további címeknél is vannak még, amúgy valami rémlik nekem is kakukkosórával kapcsolatban, de azt hittem, az a Futrinkás:S :D:D

2013. jan. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja meg még a Hakapeszi Makit meg a Zsebtévét nem találom itt.

De am új szerű volt, vagy régi?

Szal ilyen Futrinka, meg Mazsola, meg László vitéz stílusú

Vagy inkább ilyen Heuréka vára, Allegra ablaka, Süni és barátai stílusú volt? :D

Mirmurrt pl régieshez sorolom még:)

2013. jan. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a süni és barátai volt :D köszi :D de amúgy az összes nagyon jó volt
2013. jan. 8. 20:03
 6/8 A kérdező kommentje:
nég lenne egy kérdésem. a duna tv-n voltak orosz mesék, az egyik ami megmaradt valami jégkirálynős volt, azt nem tudod véletlenül?
2013. jan. 8. 20:05
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

:) Az az '57-es?:)

2013. jan. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

:O Van Hókirálynő is:) Egyszer megnézek majd én is egy ilyet:):) Tudom, hogy régen láttam belőle, talán több változatot is:)

[link]

2013. jan. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!