Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Mi a véleményetek, tapasztalatotok a hajdúszoboszlói wellnesshotelekkel kapcsolatban (bármelyikről)?

Figyelt kérdés

2013. márc. 18. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Barátság- ratyi, oda NE!

Silver- kicsit puccos, de ha szereted akkor hajrá, elvileg a kaja is jó

Aurum- nekem külsőleg ez tetszik a legjobban , egyébként nem tudom milyen

Rudolf- ez a legbarátságosabb ezek közül, a kaja jó, meg ha masszázst kérsz vagy fizikót ott nagyon kedvesek a dolgozók :) ( anyum is itt dolgozik)

ha gondolod utána tudok járni dolgoknak, csak mondd meg mit szeretnél tudni :)

2013. márc. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én a Hotel Járját néztem, arról tudsz esetleg valamit? Még nem biztos, hogy Hajdúszoboszlóra megyünk, jövő héten döntjük el, addig szeretnék utánajárni az ottani helyeknek... :)
2013. márc. 24. 12:30
 3/5 anonim válasza:

A szüleim 20 éve járnak a parátságba én 3 éves koromtól ,imádom.

A járja az csak panzió.

Nekem is az Aurum teccik.

Viszont a Hőforrás és Béke is jó.

Hogy döntöttetek?

2013. júl. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Végül úgy döntöttünk, Hajdúszoboszló helyett most Ausztriába megyünk, de köszönöm a válaszotokat, valamelyik nyáron biztos eljutunk Szoboszlóra is.
2013. júl. 23. 21:12
 5/5 anonim válasza:
a Járját próbáltuk, csak ajánlani tudom. A személyzet is nagyon közvetlen, viszont a kaja hagy némi kivetnivalót maga után
2016. jan. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!