Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tumblrrel kapcsolatban kérdés!...

Tumblrrel kapcsolatban kérdés! SOS?

Figyelt kérdés
Szóval kiraktam tumblrre egy szfinxmacskát (gifben). Azt hittem, lesz rajta 5-10 note, erre másnap mi fogadott?! 600 note!!! Mindig ott van az értesítésekben, hogy xy reblogged your post (persze ezt a macskás posztot) és már rohadtul idegesít, más értesítés konkrétan nem is jön! Minden nap arra számítok, hogy lesz egy új követőm, de mindig ez a rohadt macska jön elő az értesítésekben! Kitöröltem az eredeti posztot, de nem segített, így is folyton rebloggolják. Mit csináljak, hogy ne jelenjen meg a notificationsben?

2013. márc. 21. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értek hozzá, de azt mondod, hogy nem is jön ezen kívül más értesítés. Tehát hiába szednéd le, attól még nem jönne más értesítés.
2013. márc. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na jo, ez tulzas volt, jon boven, csak nem latom ettol a rohadt macskas poszttol.. :D amugy mar megoldodott, mostmar csak neha jonnek ertesitesek miatta, a tobbi szerencsere nem ez
2013. márc. 22. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!