Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz ha...

Szerintetek nagyon gáz ha egyedül megyek el mondjuk vásárolgatni sétálni meg pipázni pesten? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

olyan rossz mert a barátnőim nem akarnak elmenni sehova mert ők ilyen otthon ülösek ráadásul aki meg néha eljönne velem az meg nem tudja megoldani a buszt v éppen a vonatot:S:@ elegem van sehová" nem tudok elmenni ahova szeretnék mondjuk pl egy jó koncertre vagy vmi partyba:S

és én meg úgy vagyok vele h azért nem fogok otthon ülni mert h ők nem akarnak sehova jönni:S tehát ez az én nagy dillemmám:S sajnos ez van:S


2009. szept. 18. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz!He te egyedül is jól érzed magad akkor semmi probléma!:)Nem kell a barátnőidhez igazodni!
2009. szept. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mindig egyedül megyek vásárolni pedig rengeteg barátnőm jönne velem. De nem szeretem mikor másokhoz kell igazodni pl én még nézelődnék de ők meg már mennének stb. Így nyugodtan végig tudom járni a boltokat és senki sem siettet addig nézelődök, próbálok amig csak akarok. Szval egyáltalán nem gáz.

2009. szept. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!