Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szégyen, ha egy lány berúgik?...

Szégyen, ha egy lány berúgik? Mennyit ihatunk mi nők? Miért baj, ha mi is lazítunk? Vagy nem baj?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok. A párommal néha hétvégén 1-1 üveg bort meg szoktunk inni, persze nem sűrűn. Ha elmegyünk szórakozni, én szeretek vele iszogatni, voltam már berúgva, mostmár tudom, hogy hol a határ. Én személy szerint utána viccesnek tartottam a dolgokat, de volt már rosszabb is... Mostmár belátom, hogy tudni kell, hol a határ, de néha jól esik ha többet iszok a kelleténél. A párom is, ha bulizni megyünk, úgy szeret mulatni ő is, ha iszik. Én is úgy felszabadultabb vagyok, nagyobb az önbizalmam, és a mámorban a hangulatom is sokkal jobb. Baj ez, ha egy lány/nő szeret így mulatni? Ez nem alkoholizmus, mert tényleg nem sűrűn mondható ez el, még azt se lehet mondani, hogy havonta... Havonta iszogatunk, de csak keveset, vagy ha szülinpa van. Bulizni pedig ritkábban járunk...
2008. jún. 12. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Inni lehet, de mértékkel. Szerintem mindkét nemnél elég kiábrándító, ha annyit iszik, hogy azt se tudja hol van, meg mit csinál. Én úgy átlag fél évenként szoktam 1-1 házibuliban többet inni, de akkor is ügyelek, hogy a jókedv határát ne lépjem túl, és scak annyit iszok, hogy jól érezzem magam, nem annyit, hogy leszédüljek a székről.

Amúgy attól herótom van, hogy a pasik többsége azzal jön, hogy milyen kiábrándító, ha egy lány iszik, cigizik akármi. Mintha a csajok élveznék, ha egy cigi után smárolja le őket a pasija.. :)

2008. jún. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
sajna rengeteg ember van, aki még azt hiszi, hogy a faszinak mindent szabad, a lánynak semmit. ez nem igaz. egy lány is érezheti jól magát, ihat, de azért azt érezze, hogy hol a határ, tudjon beszélni, stb. ha a határt átléped, nagyon rossz tapasztalatokat szerezhetsz, mert egy részeg lnnyal mindenki azt csinál, amit akar.
2008. jún. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

berúgik lol:D

sztem egyik nemnek sem valami nagy dicsőség berúgni

2008. jún. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét nemnél visszataszító ha részeg. Lehet inni, de azért a berúgással óvatosan. A legalja az amikor már támogatni kell valaki, estleg még a hányásig is eljut. Amit önfeledten elvan, jókedvű és bulizik és nincs rosszul nincs gond! De azért ezt se minden nap kell ^^ Szóval csak mértékkel.
2008. jún. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
90%
Egyszer él az ember, igyunk, igyunk! De az alkoholmérgezésig azért ne juss el!
2008. jún. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
43%
sztem abszulút nem szégyen berugni se lánynak se fiúnak sőt én kifejezetten szeretek berugni és szeretek másokkal együtt röhögni magunkon sztem ennél nincsa világon jobb érzésmárpedig az életet élvezni kell amig lehet
2008. dec. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tiszta szígyen, Máunika!
2009. dec. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!