Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mondjatok lécci olyan történet...

Mondjatok lécci olyan történeteket amiket részegen csináltatok?! Leginkább vicces sztorikat ha lehet :DD

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elbotlottam egy kutyaban
2013. máj. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

A Coca-Cola strandparty-n voltunk Tiszafüreden, tavaly augusztusban. Délután mentünk, gondoltuk még fürdünk előtte a Tiszába. Busszal mentünk el. Pakoltunk sátort,pénzt,váltóruhát.

Mikor odaértünk, kitaláltuk hogy bérelünk kempinget. Meg is tettük,8an voltunk egy 5 személyes sátorra. Ez már magába is vicces volt. A fürdés után elmentünk a spar-ba venni piát. Ez után nem valami sok pénzünk maradt, belépő nem volt. Nagyon berugtunk, én speciel telehánytam a szabadstrand öltözőjét.Délelőttig hárman maradtunk csak. Haza kellett jutnunk, és ezer forintunk volt. 2 22 éves sráccal voltam, és ha nekem adtak volna diákot, (17éves vagyok) akkor pont haza tudtunk volna menni. De a sofőr nemadott, ezért elindultunk gyalog, hátha lesz valami (30 km-re voltunk otthontól). Kiértünk Füredről, eluntunk az életünket is addigra már. Megálltunk stoppolni. És hihetetlen, az első autós felvett minket. Ez örökre maradandó élmény marad számunkra szerintem. :D :D :D

2013. máj. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
27%
Megdugott a 2 srác legalább?
2013. jún. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi felmentünk a hegyekre 3 napra. Amikor megérkeztünk már olyan 5 óra fele (délután) egy kicsit bemelegítettünk pár doboz sörrel. Azután becuccoltunk a buszról (valaki már a buszon elkezdte a tütüt) és ünnepélyesen ittunk egy kis pálinkát, majd elmentünk felderíteni a terepet. Elmentünk egy elhagyatott hotelba ott ittunk egy kis vodkát majd elmentünk bulizni ahol állítólag franciául és spanyolul is beszéltem (egyik nyelvet se tudom) ott ittunk valami kevert löttyöt ami józan állapotba hozott minket. vagy éjfélig ott voltunk amikor lementünk a fiú szintre, ott kezdődött az őrület.én már akkorra kijózanodtam, de az egyik szobatársamnak akkoriban volt a születésnapja és inni kellett az egészségére. a hp-t megfokoltuk nem is kicsit. amikor elfogyott láttam a "szülinapos" szobatársamtársam arcán hogy újra megizleli a pálinkát jön vuk nekem meg szerencsére hogy akkor ütött be, de sógorostól mint akinek kirúgták a lábát beestem az ágyba, nagy szerencsémre. a szülinapos elkezdett kertilocsolóként működni pont azt a területet öntözte meg ahol pár másodperce álltam. könnyes szemmel nevettem, mert a többiek akik még nem voltak ko-n adtak neki egy szatyort, abba tett egy keveset majd kicsapta a szobában, (itt nekem kiesés) következő kép hogy a szülinaposunk az emeletes ágyról próbál lemászni az ágy 45 fokba megdöntve és ketten támasztották hogy el ne boruljon ameddig leér. majd nagy pukkanás a srác leesett bele a saját nedveibe.(innentől már csak mesélték)vonszolta magát még a létyóba állítólag én nevettem hogy milyen részeg, majd kicuccoltunk a szobából én 45 fokba megdőlve hátra kezembe a cuccomat vonszoltam magammal egy másik szobába. ott nevettem egy sort majd bealudtam és bepukkantam az ágyba ők addig a folyosón kergették "csigát" (a születésnaposunkat) pár pillanat múlva hallanak egy nagy pukkanást mert megtaláltam a szekrényt a fejemmel és kiabálok nekik hogy segítek nekik várjanak. csiga is bekerült nehezen a szobába , de ott is behányt ezért átcuccoltunk egy harmadikba. reggel meg nem tudtam hogy hol vagyok hiszen nem ott feküdtem le, ráadásul valamelyik jómadár azt mondta hogy a másnaposságot el lehet kerülni a sört iszunk. na be is kortyoltam párat majd útszéltől útszélig. ja majdnem elfelejtettem (ez csiga előtt volt pár órával) egyik ismerősöm(csaj) telefonált a barátnőjével, amikor már untam (jó állapotomba )belekiáltottam a telefonba "szia cica jó nő vagy?" mondta hogy van barátja erre én "még nem is ismerlek de már a problémáiddal kezded?"
2014. júl. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!