Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 1:400-as Titanic makettet...

1:400-as Titanic makettet akarok venni. Revell vagy Academy legyen?

Figyelt kérdés

2013. jún. 1. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Az Academy készletét sokkal jobb kidolgozásúnak találom.(’99-ben az év makettje volt) Ráadásul kapható hozzá fotómaratott kiegészítő az Eduard jóvoltából:


[link]


amivel még élethűbbé tehető. Ezt persze fel lehet használni a revell makettjéhez is. Ha jól tudom a Revell portékája még talán a hetvenes években készült, az óta nem tudom finomítottak-e rajta, de én nem azt választanám, még ha olcsóbb, akkor sem.

2013. jún. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp Academy-t, mégha drágább is. A Revellt pl utálom, ők a mennyiségre, illetve a választékra mennek rá, de a saját makettjeik kidolgozása egy rakás.......

Jó makettet még nem láttam a Revelltől.

2013. júl. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A revell az jó. Nekünk szar kínai hobbyboss van de amilyen pontatlan az egész...
2013. aug. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!