Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen hasznos es egyben...

Milyen hasznos es egyben szorakoztato dolgokkal tolthetem el a nyari vakaciot? Ti mit szoktatok\szoktok csinalni nyaranta? Otthoni es egyszeru tippek?

Figyelt kérdés

Nem szeretnem vegigunatkozni a nyarat, hanem ki szeretnem maximalisan hasznalni. Az igazi vakacio csak julius 2-ik hetetol kezdodik nekunk, mert eloszor le kell tegyuk a felveteli vizsgakat es amig megtudjuk az eredmenyeket biztos stresszben leszek. :D Nem vagyok valami nepszeru lany. Nincs sok baratnom es inkabb csak osztalybulikra, sulibulikra es hazibulikra szoktam eljarni. Taborokba ezen a nyaron nem jelentkeztem be. Max falura meg valami rokonokhoz fogok elmenni. Szeretek olvasni, zenet hallgatni, rajzolni, turazni es szoktam is, de valami "ujitast" is szeretnek. :D

15\L



2013. jún. 15. 16:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Tanulj. Persze ne olyat, amit suliban is tanulsz, hanem valami hasznosat. Pl. nyelvet, az sosem árt, vagy ha van valami életcolod, tudod, hogy mi akarsz majd lenni ha nagy leszel, akkor valami olyasmit tanulj, ami hasznos lehet majd.


Vagy olvass, nézz filmeket, sorozatokat, stb.

2013. jún. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!