Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni ilyen...

Mit lehet csinálni ilyen melegben? Unatkozom.

Figyelt kérdés
Olvastam is, tévéztem is, elegem van mindkettőből. Ki nem mehetek, gyűlölöm a napfényt (kb. mint egy vámpír) Barátaim nincsenek. Mit tegyek?
2013. jún. 19. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdj el gyúrni. Jó időtöltés, és még használ is.
2013. jún. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2013. jún. 19. 16:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól még elkezdhetsz..... vagy aerobik... vagy akármi mást.
2013. jún. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Menj strandra, csak ott lehet kibírni. És miért nincsenek barátaid?

Strandokon is vannak árnyékos helyek.

Ha érzékeny vagy a napra akkor tehát a bőröd az akkor vehetsz fel pólót is fürdés közbe vagy viselj hosszú ujjú tornadresszt olyan garbós nyakút. Nekem hófehér bőröm van és a napon percek alatt vörösre égek, plusz volt már pár nagyon komoly leégésem, így a bőröm nagyon el lett rontva főleg a vállamnál. Utcákon is legalább rövid ujjú felsőkbe megyek hogy védve legyek. Mivel imádok strandra járni vettem magamnak pár tornadresszt és abba járok, nincs benne semmi, lábam a víz alatt van, úgy is ott vagyok szinte, amikor kimegyek a partra akkor árnyékba vagyok. Párom meg mindig hozza a büféből a kajákat hogy ne kelljen ott a napon ülni, vagy állni.

Ha annyira nincs kedved kimozdulni, akkor internetezz, foglald el magad, vagy találj valami otthon végezhető hobbit, rajzolj, kézműveskedj. Ha elmúltál 15 éves akkor dolgozni is elmehetsz, az hasznos időtöltés, nem unatkozol, barátokat találhatsz és egy kis pénzed is lehet.

Én amint 16 éves lettem egyből elmentem dolgozni, abból vettem magamnak sok olyan dolgot amire vágytam, és kihasználtam a nyarat, mert két műszakba dolgoztam, bent az áruházba, légkondis helyen, jó idő volt, nem kellett megdöglenem a melegbe, és hasznomra is vállt.

23/N

2013. jún. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbálj meg barátkozni a napfénnyel, tuti több barátod lesz!

Van valami problémád, betegséged? Lehet jót tenne egy szakértővel való beszélgetés...


Hallgass Vidám! zenéket, nézz meg egy jó filmet...


Végezz házimunkát... takaríts, mosogass, törölj port, vasalj, süss valami finomat... Ha unalom van az is jó...

2013. jún. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tanulj idegen nyelveken... van sok oldal kezdő nyelvtanulóknak a neten... Szórakozásként vannak játékos feladatok és még hasznos is...
2013. jún. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!