Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen képszerkesztő programok...

Milyen képszerkesztő programokat ajánltok, amik tetszettek?

Figyelt kérdés
Gépre szeretnék vmi olyasmit, mint a Magic hour for me, vagy vmi hasonlót. Köszönöm előre is!

2013. jún. 20. 14:36
 1/2 anonim válasza:
A legjobb a Picasa! :)
2013. jún. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Attól függ mire szeretnéd használni. Az előző válaszolóval egyet értek a Picasa nagyon jó szerkesztő, de tényleg attól függ mire akarod használni. Emelett még szerintem a Photoscape is rettentő jó. De ezekkel inkább effekteket, hatásokat, kereteket, szín erősségeket, hatásokat tudsz állítani. Ha esetleg más terved lenne pl (vékonyítás, kövérítés, stb stb ) Akkor az iPiccy-t ajánlom ez egy online képszerkesztő (ipiccy.com) itt tudsz hatásokat is, smineklni, hajszíntváltoztatni, bőrt retusálni, kövéríteni nagyobbítani blabblabla.. kicsit macerás, én nem szoktam ilyenekre használni de láttam hogy lehet.

Ha csak effekteket akarsz (hasonlóakat mint pl az instagram) akkor pedig szintén egy online képszerkesztőt tudok ajánli a lomogrammot.. ( webcime: [link] )

Itt tudsz effekteket, kereteket alkalmazni, én ezt szoktam a legtöbbet használni. Ezenfelül sokan esküdnek a GIMP-re és a photoshopra én egyiket sem tudom kezelni és nincs is türelmem hozzá.

üdv 22L

2013. jún. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!