Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mitől van az, hogy az Airsoft...

Mitől van az, hogy az Airsoft Beretta-m konkrétan félre lő?

Figyelt kérdés
Az a fő gond, hogy célzok, elsütöm és össze vissza lő. Van hogy lecsapja de van, hogy fellövi magasra. Ez mitől lehet?

2013. jún. 24. 07:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Rosszul van betéve a hop-up vagy koszos a cső, esetleg egyszerre a kettő. Még lehet, hogy el van a kopva a hop-up gumi. Nézd meg ezeket és után írj. Takarítsd ki a csövet, igazítsd meg a hop-upot.
2013. jún. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hop-up nincs benn a csövet kitisztítottam de ugyan úgy félre visz
2013. jún. 24. 13:48
 3/7 anonim válasza:
Ez milyen fegyver? Tudsz egy oldalt linkelni?
2013. jún. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]

itt vettem és az elején még jó is volt csak mostanában jött ez a gond

2013. jún. 24. 20:02
 5/7 anonim válasza:

Aha! Bocsi! Hát ettől ne is várj csodát... Jó esetbe volt benne egy fix hopup, ami eddig bírta...

Ez tipikusan az az eset amikor az olcsóbból lesz a drágább... :(

2013. jún. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És akkor ezzel mit lehet csinálni? Csövet kicserélni, vagy valami amit itthon is megtudok tenni
2013. jún. 25. 06:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Juj... azt hittem valami komoly fegyver. Hát igen, az ilyen fegyverek semmire valók. Bocsi, de ez van. Ehhez nem kapsz alkatrészeket, sajnos. Ez kuka, vagy ha tudsz így a pontatlanságával kiszámítva lőni akkor megtarthatod, de egyébként már semmit nem tudsz vele kezdeni.
2013. jún. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!