Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Fesztiválra miben érdemes...

Fesztiválra miben érdemes bevinni a piát? Amire nem gyanakodnak, hogy az vaan benne? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mint tudja mindenki,fesztiválon inni igen drága móka így gondoltam összegyűjtöm tapasztalataitokat és talán hasznosítok belőle egy kettőt :)

2013. jún. 24. 21:30
 1/3 anonim válasza:
Azt szoktuk általában csinálni, hogy előtte veszünk vmit, út közbe megisszuk, ha marad még akkor leülünk a bejárat előtt és elkortyolgatjuk, majd bemegyünk. Ha fiú vagy, szerintem lehetetlenség bevinned akármit is. Táskát átnézik, és mivel nyáron meleg van, elég hülyén néznél ki kabátban. Ha lány vagy, akkor nagyobb esélyed van, tavaly találkoztam egy ittasabb állapotban lévővel, aki odajött hozzánk, egy szép mozdulattal benyúlt a melltartójába, és már húzta is elő a lapos üveget:D Motozásnál nálam még a kalapot is le kellett venni, utánam jött egy olyan srác, akinek volt vagy 15 centis haja és arra még fél üveg waxot is rá szokott rakni, na neki még íhajába is beletúrtak. Mondom fiúnak naon nehéz, természetesen a pélódat nem motozzák meg, de ha betolsz egy Fütyülőst oda, akkor majd néznek egyet
2013. jún. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
BOcs előző vagyok, esetleg neked nincs élményed az idei Siófokról? Csak mert ismerősöm mondta, hogy ez a város kiérdemli a Siófuck megnevezést, mert minden unatkozó fiatal lány leözönlik a siófucki partyhelyekre, és csak rájuk kell nézned és már lesz@p:D Tudsz erről vmit?
2013. jún. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én tavaly olyanokkal találkoztam, akik a fesztivál előtt lementek és elásták a piákat és azon éltek, így a fesztivál végére, egy liter vízért odaadtak fél liter undorító meleg "pálinkát", de hallottam a sátorba, hálózsákba dugdosó emberekről, de nekem nem lenne merszem kipróbálni, így marad a kinti iszogatás.
2013. jún. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!