Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az,...

Szerintetek miért van az, hogy valaki több mint 100 lájkot kap a profilképére? Szerintetek miben rejlik egy kép "népszerűsége"? (Jó szerkesztés, színvilág, póz, stb? )

Figyelt kérdés
Szerintem nem csúnya a lány, akire gondolok, egyáltalán, de azért szebbet is ismerek, nincs kint se melle, semmi, tehát nem hiszem, hogy ilyen okok miatt. És több ilyen iserősöm is van.

2013. jún. 25. 20:44
 1/5 csacsi2 ***** válasza:

A perverzió (legalább is a nőknél) :)

Arra gondolok, hogy a kép kifejezzen valamit (lehetőleg szexuális tartalmat), incselegjen, hogy bárki bármit tudjon gondolni róla, (így bármilyen típusnak bejön). fontos a póz is és a kép beállítása,színek, háttér...

2013. jún. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a sok hülye aki lajkolja az ilyen bikinis csajokat azt hiszik kapnak egy numerat ha lajkoljak
2013. jún. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
dehogyis... csak megkérnek üziben egy csomó embert h lájolják
2013. jún. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

előző válaszoló, ez hülyeség:D

Nem akarok dicsekedni engem tök nem érdekel hányan lájkolják a képem, de nekem a 3 profil képem közül az egyiket 178an a másikat 120an a harmadikat pedig 113an lájkolták. Egyiken sem incselkedek, nincs ki a mellem, nem csücsörítek, nem pózolok. Nem kértem meg egy ismerősőmetse hogy lájkolja, és mégis megtettek, sőt olyan emberek is lájkoltak akik azt se tudom hogy kik, nemis az ismerőseim.

Egyszerűen jó képnek tartják, tetszik nekik és kész!:)

2013. jún. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az ember népszerűsége miatt, hogy a valóságban mennyire kedvelik(azaz hányan)
2014. aug. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!