Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Győr belvárosában ismertek...

Győr belvárosában ismertek valami kényelmes, jókis teaházat vagy ilyesmit, ahol nem bömböl a zene, le lehet ülni egy csésze tea mellett beszélgetni (és nem meki)?

Figyelt kérdés

2013. júl. 19. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Mandala teaház. Nagyon jól megvan csinálva,halkan szól a zene,nincs túl világos és ilyen keleti hangulatú az egész hely. Nádból font(?) asztalok vannak de ha olyan kedved van és van hely akkor van egy olyan rész is hogy szőnyegeken és párnákon ülhetsz a földön (persze van kisasztal)

És a tea is nagyon finom. Őszintén. :) javasolom az Erdeia Eper teát,nekem ez a kedvencem :)

Én csak annyit tudok hogy a Bécsi Kapu térhez közel van, van ott egy panzió a Gróf Cziráky panzió és ott kell lefordulni a térről jobbra. Aztán egy szűk utca,csak mész rajta és meg fogod találni :D De így pontosan nem tudom hogy melyik utca.

Nagyon jó hely,hidd el,mi gyakran megyünk a barátnőimmel ;)

2013. júl. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az én célom is az lenne.:) Barátnőimmel mennék. És az se baj ha csak (?) 15 évesek vagyunk? Mert egyes helyeken nem igazán szívlelik a gyerekeket... Na jó nem rugdossák ki csak érezni lehet hogy nem nagyon bírnak... De ez inkább a puccos éttermekre vonatkozik persze..

Nagyon köszi a választ!!!

2013. júl. 19. 12:29
 3/6 A kérdező kommentje:
várjunk csak. ez a teaház MÉREG DRÁGA... ha heti egyszer be akarunk ülni, az havonta 3ezer forint. egy tea 700 ft-ért?.. á..
2013. júl. 19. 12:35
 4/6 anonim válasza:

Mi is spanokkal mandalába szoktunk menni vizipipázni 1500éert adnak.:D

jó kis hely:D

2013. júl. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen mi is 15 évesek vagyunk..amugy 600 ft ért már kapsz egy kancsó gyümölcsteát. Egy ilyen világban az nem számít soknak.
2013. júl. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok, mielőtt még mindenki leszavaz nem ugy értem hogy nem sok a 600 ft. ugy értem hogy olcsobban csak keves helyen tudsz teát inni és lehet hogy ott nem ilyen színvonalas a helyszín.
2013. júl. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!