Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Egyéb kérdések

A kérdés

Csajos este lesz holnap a barátnőimmel, mit csináljunk?

Ötletek??

2009. okt. 24. 22:14  Privát üzenet  

A válaszok
Az attól is függ, hány évesek vagytok? :) Tinik, vagy 30-as szinglik?

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2009. okt. 24. 22:32 Privát üzenet

Hát, nálunk a csajos este úgy néz ki, hogy mindenki hoz vmi rágcsálnivalót, v innivalót. Beszélgetünk, általában mindenki elmondja, az aktuális pasiügyeket, kinél mi a helyzet az egyetemen, ha közös ismerősökről tudunk vmit, azt megosztjuk egymással. A láthatáron lévő pasikat lecsekkoljuk iwiwen, véleményt mondunk róluk. Ha úgy van, akkor borozunk, vízipipázunk.

Kb ennyi. De ilyenre sajna csak havonta- másfél havonta kerül sor, szóval ilyenkor mindig van beszédtéma :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2009. okt. 24. 22:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

16-17 évesek vagyunk, max 4-en leszünk de lehet csak 2-en xd

# 3/4Időpont 2009. okt. 24. 22:37 Privát üzenet
22.36-os vagyok. Hát, én még mindig a csevegést tartom egy csajos buli alapkövének :D Viszont ha mindenképp programot akarsz, akkor nézzetek meg egy jó filmet (esetleg vmi csajos sorozat néhány epizódját), társasozzatok, kártyázzatok (közben is lehet jókat röhögni), esetleg karaoke (bár az többen jobb), vízipipa... hát így hirtelen ennyi :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2009. okt. 24. 23:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit csináljunk, ha unatkozunk és esik az eső?
Milyen programot csináljunk hétvégén? Bp és környékén.
Mit csináljunk egy halloween bulin? Miket ajánlotok még?
Holnap Halloween. Van valami jó ötletetek hogy mit csináljunk a barátnőimmel?
13. szülinapi bulimat szeretném barátnőimmel megünnepelni:Da szülinapom itthon lenne de fogalmam sincs h mit csináljunk van egy két ötletem de azok szerintem nem olyan jók ti mit csinálnátok?
Avatásra kéne összehoznunk egy kis 5-6 perces valamit. Mit csináljunk? ( többi lent)

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!