Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Netről rendeltem 4db Ákos...

Netről rendeltem 4db Ákos koncertjegyet, hogyan tudok 2őt eladni közülük így, hogy egy lapon van mindegyik belépőjegy utalvány?

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincsenek ott olyan kis szaggatott vonalak, ahol másik jegy következik?:) Szerintem biztos vannak!!:) A jegyellenőrző emberkék máshol szoktak pici tépést csinálni rá:):)
2013. aug. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, mert ez nem jegy, hanem belépőjegy utalvány, amit ha bemutatok kapom meg a jegyeket :/
2013. aug. 13. 14:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaj, utalvány, bocs:$ Asszem késő volt, és nem jött már át a kérdés:S:) Hát akkor szerintem találkozzatok azzal, akinek eladnád, és menjetek be 4-en együtt:) Lehet, hogy össze is barátkoztok:):)
2013. aug. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Persze, csak azért ez neki is rizikós meg nekem is, 20ezret csak úgy elutal egy idegennek, aztán semmi nem biztosítja, hogy be is viszem. Meg is gazdagodhatnék így, ha több embernek is ígérnék :P

De azért köszi :)

2013. aug. 14. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!