Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Elkezdtem írni egy történetet....

Elkezdtem írni egy történetet. Szerethető e a karakter? (tovább lent)

Figyelt kérdés

Elkezdtem írni egy történetet, és van benne egy szerelmi szál is. Az elején írtam egy srácról aki a legjobb barátja.

De nem ő lesz a szerelme. Ez így rendben van?

Szerethető a másik karakter akit igazából a szerelmének szántam, így ezen az úton?



2013. aug. 21. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Heló!


Ez a pár sor voltaképp semmire sem jó. Semmit se tudunk meg jóformán, se a történetről, se a karakterről.


Így pedig véleményt se lehet alkotni.

2013. aug. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Oké.

A történet a Viktoriánus korban játszódik.

A legjobb barátját már nagyon régóta, ismeri. Ő mindig segít neki ha bajba kerül, és ez akkor sem volt másképp, mikor a lány rátalált egy kislányra az utcán és tulajdonképpen megmentette. A srácnak semmije sincs, az utcán lakik.

Akit a szerelmének szántam:

A jövőből jön, (illetve a jelenből). Ismerkedésük egy vívás órán kezdődik. A lányt a bátyja tanítja vívni, és már elég jól megy neki.

Egyszer csak maga előtt találja a srácot, aki elhasal, de gyorsan kapcsol és folytatja a küzdelmet a lánnyal.

Ügyesen vív, főleg annak ellenére, hogy a jelenben már nem divat a vívás. A harc közben szerez egy vágást a lánytól, ami miatt elbambul és földre kényszerül.

A lány megnyeri a párbajt.

2013. aug. 21. 16:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Értem, hogy mire akarsz kilyukadni és mi a sztori is, de magát a karaktert nem ismertük meg. Hány oldalnál tartasz? Ezekben az oldalakban már bemutattad a fiút? Amúgy szerethető lehet, minden karaktert lehet imádni, ha úgy írod meg. Vannak olyan jelzők és apróbb kis részletek, amik pozitív érzetet váltanak ki az olvasók nagy részéből. Van pl olyan is, hogy eleinte rossz valaki aztán már jó lesz és kedvencé válik. Lásd jellemfejlődés. Minden azon múlik, ahogy leírod.
2013. aug. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!