Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért nem tudom megnyitni az...

Miért nem tudom megnyitni az I Love sör képeit a fésznukon? Hoppá! A Google Chrome nem tudott csatlakozni a ow. Ly webhelyhez Ezt írja ki és már nagyon idegesítő hogy 1 képet sem enged megnyitni.

Figyelt kérdés

#Facebook #i love sör
2013. nov. 6. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom van-e ilyen funkció a facebookon, de nem lehet, hogy kiskorú vagy, és automatikusan nem enged be? Mondom nem tudom van-e ehhez hasonló, én már nagykorúként csatlakoztam a fb-hoz.
2013. nov. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én már nagykorú vagyok. De nem értem ennek mi köze ehez. Nincs semmi eféle funkcióm. De egy képet hogy megnyisson nem kell engedélyeztetni.
2013. nov. 9. 15:10
 3/4 avada0 válasza:

Az ow.ly-vel nekem is bajom volt már régóta. A jelek szerint valamilyen DNS feloldás probléma. A routerben hiába adtam meg másikat nem lett jó. Amikor a gépen gépen állítottam be ugyanazt a szervert jó lett.

Jó eséllyel nálad is valamilyen DNS probléma van.

2013. dec. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy be van kapcsolva valamilyen reklámblokkoló a gépeden és azért nem sikerül már az oldalt sem megnyitnod, mert az az oldal szinte másból sem áll.
2013. dec. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!