Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a jó a diszkóban?

Mi a jó a diszkóban?

Figyelt kérdés
16 vagyok, és képtelen vagyok megérteni, miért jó kretén zenére ugrálni órákon keresztül.
2008. júl. 12. 13:10
1 2
 1/16 anonim válasza:
93%
semmi. egyszerűen nem szereted, hát istenem, nem vagyunk egyformák. én sem érzem ott jól magam. gondolj arra, hogy a "partyarcok" valószínűleg a te érdeklődési körödet nem élveznék...
2008. júl. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Én 17 éves lány vagyok és engem sem izgat a diszkó.Soha nem is mentem el és nem is fogok.Hát gondolom azért járnak oda hogy jól érezzék magukat,h. táncoljanak,a lányok ott tudnakl pasizni,a pasik meg csajozni,öszegyűlnek a barátok hogy szórakozzanak stb.
2008. júl. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

én meg azt nem tudom elképzelni hogy van olyan ember aki nem megy el egyszer seem!elvégre mindent ki kell próbálni..hogy megtudd mi az ami neked tetszik.én szeretek bulizni -bár én se viszem túlzásba-

az hogy hova jársz zenei ízléstől függ, de a lényegee hogy kitomboljuk magunkat,levezessük a feszültségeket(akár ugrálással akár tánccal..),lazítsunk,ugyanis a tánc yooooo hatással van! +barátokkal vagyunk és becsiccsentünk persze csak mértékkel! :P

2008. júl. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
meg a hangos zene ami azért nem mindennapi élmény!szerintem jóó dolog! (igényes hely !)
2008. júl. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
te valószinű valami csendesebb típus vagy (ne haragudj meg..) nem vagyunk egyformák
2008. júl. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%
+a sok hülye ugráló kretén ..:D
2008. júl. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
muterom imád táncolni, azért jár oda, meg ismerkedni. gondolom mások is így vannak ezzel. én csak egyszer voltam, elég is volt, túl nagy a tömeg.
2008. júl. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
31%
Hát én egyáltalán nem vagyok csendes típus, mégse mennék soha egy fos diszkóba, fos emberek közé;) Akik a disszzkóó zenét szeretik, számomra stílustalanok
2008. júl. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
58%
Valószinűleg azért nem érted mert értelmes vagy.Foglalkozz mással.
2008. júl. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mindenki tartsa tiszteletben a másik ember érdeklődését, szerintem...

Én sem vagyok megrögzött diszkós, de néha szívesen elmegyek, mert szeretem hallgatni a zenét, vagy nézni az embereket.

2008. júl. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!