Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 16 évesen megérné elmennem a...

16 évesen megérné elmennem a sziget fesztilvára?

Figyelt kérdés
Kik voltak már? megéri azt a rengetek pénzt?:)

2014. jan. 22. 22:39
 1/4 Grim13 ***** válasza:
16 évesen szerintem nem
2014. jan. 23. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne... bár én addigra már 17 leszek. Tényleg olyan sok a drogos, mint ahogy mondják? :o
2014. jan. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Grim13 ***** válasza:
nincs sok drogos, nincs több mint egy átlag diszkóban, én kemény drogost 1et láttam épp mentő szedte össze, a sátrak között egy egy füves cigi elpattant de nem tukmálják rád
2014. jan. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én eddig azt hiszem, 4x voltam. 17 voltam, mikor először mentünk. Biztos vannak drogosok, de egyáltalán nem olyan vészes, mint ahogy mondják. Én igazából nem láttam még drogost ott (szerintem ezek az emberek józanon sem normálisak :D ). Szerintem 16 évesen elmehetsz, ha felelősségtudó vagy, de hogy megérné-e, azt hogy érted? Ha szereted a fellépőket, akkor igen. Ahhoz drága (nekem), hogy csak úgy menjek, általában célzottan megyek egy-egy előadó miatt, és ha ott vagyok, természetesen megnézem a többit is. Olyan értelemben megéri, hogy 1 koncert áráért 3-at is megnézhetsz.


Egy hibája van: legutóbb észrevettem, hogy kezd kevesebb lenni a zene, és egyre több a kajálda, meg a minden sz*r...

2014. febr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!