Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Farsangi buliban film szereplő...

Farsangi buliban film szereplőnek kell öltözni. ötlet?

Figyelt kérdés
film vagy mese szereplőnek kell öltözni. két hetem van kérlek segítsetek! köszönöm a válaszokat! :D 15/L

2014. febr. 10. 15:21
 1/5 anonim válasza:

Szerintem az üvegtigrisből Lali az jó lenne :D nem kell hozzá, csak egy fehér ing, egy fehér kalap, egy laza farmer, és egy fogpiszkáló a szádba. :D ja, és egy kis borosta szemceruzával :DD

Főleg, ha lány vagy, akkor nagy poén lenne, a hajadat pedig a kalap alá rakhatnád.. vagy lehetsz az iszákos haverja is :DD

2014. febr. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Smeagol, Zsákos Frodó, Egy zombi
2014. febr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
oltozhetnel a romeo es juliabol julianak , vagy oltozhetnel az alisz csodaorszagban nevu vilmbol a kalaposnak kerest meg a netten a jelmezeket sztem jo otlet
2014. febr. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Legyél teletabi, vagy gumimai
2014. febr. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Alíz, az aliz csodaországból, vagy Dorotti az Ózból. Filmekből lehetne, vészhelyzet, Grace klinika,
2014. febr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!