Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Videó szerkesztő? (lent)

Videó szerkesztő? (lent)

Figyelt kérdés
Nos, már nem vagyok kezdő ezen a téren, de mégsem találom a számomra ideális videó szerkesztőt. Az ismerőseim fele azzal bombáz, hogy minden második olyan, mint amilyet keresek, de akkor sem. Ezért jöttem ide. Egy olyat keresek, amely minden esetben elfogadja az avi fájlt, valamint a gifeket is. Lehetőleg ne olyan legyen, amiben ha szöveget adsz hozzá, nem tudod megváltoztatni annak a *** háttérnek a színét. Hang fájl hozzáadása lehetséges, ez ugyebár mindegyiknél az. Mire is vágyom még? A kezelőfelülete lehet bonyolultabb, de azért ne üsse meg a vérprofiknak szánt szintet, mivel én is csak az a youtubon eléldegélő, pár száz feliratkozós emberke vagyok. És nem utolsó sorban feltétlen legyen ingyenes! Tudom, hogy ha rászánnék egy pénzt, talán rögtön rá is akadnék a megfelelő programra, de nem fogok. Előre is köszönöm!

2014. febr. 19. 21:26
 1/2 anonim válasza:
Sony vegas pro 11 vagy 12 ajánlom igaz nem ingyenes de én is torrenten töltöttem le és imádom legjobb videószerkesztő.
2014. febr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 PalotaiM válasza:
Adobe Effect?
2014. márc. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!