Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen feeder-method-technikáj...

Milyen feeder-method-technikájú tapasztalaitok vannak? Ajánlanátok a kosárba való etetőanyagot?

Figyelt kérdés
Ha van valakinek házi receptje(ami felbomlik rövid időn bellül)küldje el.Próbáltam darál ht-kekszet,zsemlemorzsát,kukoricadarát egybe,de nem tökéletes.A boltit meg drágállom(VAGY NEM IS LÉTEZIK OLCSÓBB..?/Ahogy D.G.-t nézem,mintha az etetőanyagba lenne a titok...mi a véleményetek?

#horgászat #feeder #method-technika
2014. ápr. 13. 16:43
 1/1 anonim válasza:

Én még csak tavaly kezdtem el próbálkozni a method technikával, szóval nem számítok nagymenőnek, de a saját tapasztalataim a következők.


Kosár: Kipróbáltam több method kosarat, de inkább csak a lapos fenekű szettek váltak be, amihez adnak töltőt is, az egyéb methodnak nevezett kosárnál néha előfordul, hogy a horogelőke belegabalyodik a kosár bordáiba. Mivel ezek a szettek nem olcsók, így én is próbálkoztam a sima methodnak nevezett kosarakkal, de csak a lapos fenekű az igazán jó. Pl ez:

[link]


Az etetőanyaggal kapcsolatban az a tapasztalatom, hogy a finomszemcsés, viszonylag jól tapadó, de a vízben gyorsan oldódó etetőanyag a jó. Kipróbáltam az ún. method feeder etetőanyagokat is, de nekem a sima Tímár Mix is bevált. Az sem véletlen, hogy ajánlják azt, hogy törjük át szitán, én is áttöröm.

A lényeg, hogy a vízben jól oldódó legyen az etetőanyag, és ne legyen benne semmi, ami túlzottan megragasztja. Egyszer kevertem hozzá techno etetőanyag ragasztót és nem működött. Pont az a lényeg, hogy a felcsalizott horog kioldódjon, és az etetés tetején legyen.

2014. ápr. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!