Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mik lehetnek jó programok...

Mik lehetnek jó programok idén nyárra?

Figyelt kérdés
Eddigi nyaraim úgy mentek el,hogy párszor voltam buliban...de nagyrészt otthon ültem,vagy gépeztem...Tudnátok nekem jó programokat?A körénylen vannak bulizóhelyek,éttermek,tisza part...vagy akár otthoni tevékenységet is? A válaszokat előre is köszönöm!

2014. máj. 24. 13:33
 1/2 anonim válasza:

Olvass, nézz filmeket, menjetek el moziba mondjuk.

Ha van pénzed akkor fesztiválozz vagy utazz el valahova (nem kell messzire menni). Egy grill party vagy simán összeülés barátokkal.

Ha igazán felejthetetlenné akarod tenni, akkor meg csinálj valami olyat, amihez eddig nem volt elég bátorságod mondjuk. Nem kell, hogy őrültség legyen, de biztos van olyan, amibe szívesen belevágnál. :)

2014. máj. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A filmnézés,meg ilyen benti programokat szeretném hanyagolni..:) Eddig sajnos vagy játszottam a gépen...vagy zenét halllgattam bent...így ment el a nyaram...Most minden percet kint szeretnék tölteni!.:))
2014. máj. 25. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!