Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Mondo Magazin cosplayes...

A Mondo Magazin cosplayes felhívása esetén mit kell tartalmazni az írásos engedélyeknek?

Figyelt kérdés

Még nem vagyok túl jártas a témában, aki esetleg már nevezett a Mondo felhívására előző években (melyben az októberi szám dupla borítójának egyikére lehet felkerülni) kérem válaszoljon az alábbi kérdéseimre, ha tud:

- Mit kell tartalmaznia a szülői engedélynek és a szereplők engedélyének?

(Gondolom valami olyasmit, hogy engedélyezik, hogy képeiket felhasználják.)

- A képen lehet-e retusálni? Például szemszínt változtatni, a szereplő arcát retusálni, ilyesmi? Ez még elfogadható?

- A fotóstól akkor is kell írásbeli engedély, ha nem hivatásos fotós? Ha sikerülne nevezni, engem egy ismerősöm fotózna, de nem hivatásos, csak mint magánember. Ettől függetlenül tőle is kell engedély?

Kicsit még új nekem a téma, ezért nem igazán értek mindent. ^^"



2014. aug. 14. 17:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!