Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A youtube küldhet valakinek...

A youtube küldhet valakinek szerződést?

Figyelt kérdés
Illető kis youtuberes átlag 80 as nézettség de egyszer csinált egy albumot 50 beletett nightcore számmal és az 40 000 körüli nézettséges(100 valamennyi feliratkozó)

2014. aug. 24. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:

A YouTube nem írja, hogy a nézettség vagy a feliratkozók száma alapján döntenék el, hogy kivel kötnek szerződést de nekem az az érzésem, hogy az általad írt fokú ismertség kevés.

Ezenkívül sok egyéb feltétel mellett csak akkor lehetsz YouTube partner ha jogilag birtokosa vagy az általad feltett anyagoknak, tehát a te példáddal élve akkor, ha mind az 50 szám olyan szinten a tied, hogy kiadhatnád CD-n.


[link]


[link]

2014. aug. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok az a youtuber :D Egy barátnőm az és szerintem kamuzik erről a youtube partner dologról
2014. aug. 24. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!