Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ma estére átjön a barátnőm,...

Ma estére átjön a barátnőm, de nem tudtuk megbeszélni az esti programunkat. Az biztos, hogy lesz benne horrorozás, sminkelés hátulról bekötött szemmel meg rengeteg kaja, de hosszú az éjjel és nem szeretnénk aludni. Miket szoktatok ti csinálni?

Figyelt kérdés
( kellene néhány horror film cím is,mert a legtöbbet már láttuk.

2014. aug. 30. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
szex?
2014. aug. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindketten lányok wagyunk meg nem ilyenekre gondoltam... :P :$
2014. aug. 30. 11:53
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

"Mindketten lányok vagyunk" Ezen szakadtam, mintha nem lenne kivitelezhető. Inkább azt mondd, hogy nem vagytok együtt, nem vonzódtok egymáshoz, stb, de nem szívózok bocsi :D


Jönni fog az magától, én legjobb barátnőmmel bírok addig beszélgetni, míg anyáék felkelnek reggel, vagy csak filmezünk, animéket maratonozunk, hülyéskedünk. Bár vele olyan szinten vagyunk, hogy az, hogy átjön hozzám és mindketten szundítunk egy jót kellemesen együtt töltött időnek számít :D

2014. aug. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Beszélgessetek, írjatok kártyákra kérdéseket majd húzzatátok ki egy kalapból, fejezzétek be egymás rajzait, olvassatok horoszkopot, toltsetek ki a neten teszteket, irjatok közös dalt, akármit!! :)
2014. aug. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na, mi lett belőle? Néztetek horror filmet?


És horror filmre példák, amiket nézhettek:


Az átok

A kör

Démonok között

Halálos kitérő filmek

Péntek 13 filmek

The conjuring

Insidious

2020. nov. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!