Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi volt a legviccesebb vagy a...

Mi volt a legviccesebb vagy a legégőbb dolog ami valaha történt veletek?

Figyelt kérdés

2014. nov. 1. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Iskolai ünnepélyen épp a Himnuszt kezték játszani, mikor a mellettem ülő vendég felállt a székből, elveszítette egyensúlyát, elesett. Estében megkapaszkodott a nadrágomban, letépte rólam.

Ott álltam alsóban, szólt a Himnusz és az egész iskola röhögött.

2014. nov. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is egy sulis storym van :D

Az akkori barátnőmmel egy osztályba jártunk, év vége volt. Matekból a bukás szélén álltam (gimi), hátul ültünk előttem a barátnőm. Nem volt a padtársam és átült hozzám a matek óra közepén és nagyon unatkoztunk. Elkezdett simogatni "odalent" és aztán benyult... a tanár észre vette, hogy nagyon mocorgunk, és kihívott felelni. Én meg egyből rávágtam, hogy "ő nem lehet"... (ugyan is állt a farkam, hiszen a csajom, felizgatott). Nagyon nyugtalan voltam és hozzám sétált a tanár (nadrágban voltam nem tudtam eltakarni) és meglátta az áll f@rkam :DD nagyon nagyon gáz szitu volt...

begbuktam... de pótvizsgán átmentem xd :Dd fuck yeh :DDD

2014. nov. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Vonattal mentem haza (nem a szülővárosomban járok suliba) és kb. félúton jártunk amikor éreztem hogy nagyon kell pisilni. El is mentem a wc-re (persze az ajtónyitásnál is bénáztam..) de nem akartam ráülni a wc-re mert hát az nem túl higiénikus, ráadásul még wc papir sem volt, de azzal szerencsére számoltam, és vittem magammal zsepit, de a zsepi arra nem lett volna elég hogy beteritsem vele az ülőkét. Hát mit volt mit tenni, úgy döntöttem majd guggolok a csésze felett, ami szép és jó, csakhogy a vonat közben haladt, ami zötykölődéssel járt... a dolog vége ez lett hogy sikerült lepisilnem az egész ülőkét. Gondoltam hogy sebaj, majd szépen elosonok és soha senki nem tudja meg mit csináltam, ám a számításom sajnos nem vált be. Alig hogy megnyomtam a nyitás gombot, egy iszonyú helyes srácba botlottam, aki sajnos épp a slozira várt. Még rám is mosolygott, én meg totál elpirultam, miközben a helyemre igyekeztem visszafelé. Közben azért eszembe jutott hogy basszus mit fog gondolni ha meglátja a lepisilt ülőkét... nagyon reméltem hogy az ellentétes irányban van a helye és nem arra ahol én ülök. Elkezdtem nyomkodni a telomat, és mikor felemeltem a fejem, megláttam őt, amint épp egy "tudommittettélésfúj" pillantással jutalmazott. Ezek után persze mondanom sem kell hogy legszivessebben a föld alá bújtam volna..
2015. júl. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
52%
Nyílvánosan leszhoptam egy kenyeret és jó voltm
2015. júl. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
Mindannyiótok pacalába már beleettem!!
2015. júl. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!